Valkokultainen riipus timantilla,Tim.0,005ct
Ketju pujotetaan riipuksen läpi,
Riipuksen läpi mahtuu max. 2,6 mm ketju
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
180,90Säästät jopa -26%
Kultatukun hinta 201,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 245,00 - Säästö -26,16%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0164150 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,57 g |
| Pituus | 8,20 mm |
| Leveys | 8,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



