Kolmeväri renkaat tappilukolla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Lähes kuin uutta vastaavat! |
| Suosikki |
223,47Säästät jopa -36%
Kultatukun hinta 248,30 Säästät 10,00
Hinta uutena 350,00 - Säästö -36,15%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0103100 |
| Tuoteryhmä | |
| Paino | 1,94 g |
| Halkaisija | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

