Kultainen sini-kirkaskivinen siro sormus 16.75 Satu-Koru Ky
Kaunis siro kultainen sini-kirkaskivinen sormus! Keskikivi sininen halkaisijaltaan 2.5mm ja kirkkaat sivukivet halkaisijaltaan 2mm. Sormuksen leveys 1.2-7mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0162145 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Satu-Koru Ky |
| Pitoisuus | 0.585 |
| Paino | 1,20 g |
| Halkaisija | 16,75 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta


