kultainen Lyyra-riipus
Pituus riipuslenkin kanssa 14 mm.
Halkaisija 10 mm.
Riipuslenkin sisämitat 2x3mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
78,00Säästät jopa -61%
Hinta uutena 199,00 - Säästö -60,80%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0137790 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,60 g |
| Pituus | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Halkaisija | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


