Lehdykkä koukkokorvakorut APJ
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Ei silminnähtävää kulumaa |
| Suosikki |
115,83Säästät jopa -37%
Kultatukun hinta 128,70 Säästät 10,00
Hinta uutena 185,00 - Säästö -37,39%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0163928 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,99 g |
| Pituus | 4,00 cm / 40,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

