Hopeinen norsu rintaneula markasiitit
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Pientä kulumaa voi olla |
| Suosikki |
43,12Säästät jopa -67%
Kultatukun hinta 53,90 Säästät 20,00
Hinta uutena 129,00 - Säästö -66,57%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0165430 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | AIR |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 7,70 g |
| Pituus | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Leveys | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


