Kultainen silkkiketju 44cm lev.1mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
635,67Säästät jopa -25%
Kultatukun hinta 706,30 Säästät 10,00
Hinta uutena 850,00 - Säästö -25,22%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0165062 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,65 g |
| Pituus | 44,00 cm / 440,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

