Kultainen timanttisormus flakka 0.03ct 17,25mm
Kunnostettu, uutta vastaava!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0165321 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi Oy |
| Valmistusvuosi | 1988 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,08 g |
| Halkaisija | 17,25 mm |
| Leveys | 1,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


