Hopeasormus halk.19-
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
14,72Säästät jopa -58%
Kultatukun hinta 18,40 Säästät 20,00
Hinta uutena 35,00 - Säästö -57,94%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0165541 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 2,45 g |
| Halkaisija | 18,75 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta





