Kultainen flakkakihla 17,5mm 3mm v.-91
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0166285 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lahden Kulta-Kiila Nurmi & Kumpp. |
| Valmistusvuosi | 1991 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,08 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta


