Cordell hopeaketju 71cm lev.5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
179,76Säästät jopa -44%
Kultatukun hinta 224,70 Säästät 20,00
Hinta uutena 320,00 - Säästö -43,83%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0159751 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | JAN |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 40,12 g |
| Pituus | 71,00 cm / 710,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
