19x24mm Näyttävät tappikorvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostetut kuin uutta vastaavat! |
| Suosikki |
607,50Säästät jopa -36%
Kultatukun hinta 675,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 950,00 - Säästö -36,05%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0164617 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Aco |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,40 g |
| Pituus | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Leveys | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


