Opaalikorvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostetut, kuin uutta vastaavat! |
| Suosikki |
30,40Säästät jopa -56%
Kultatukun hinta 38,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 69,00 - Säästö -55,94%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0166813 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,20 g |
| Pituus | 5,00 cm / 50,00 mm |
| Leveys | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

