Hopeinen Liisa Vitalin Leppäkerttu riipus
Pituus riipuslenkin kanssa
Riipuslenkin sisämitat 4x3mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kuin uusi |
| Suosikki |
23,20Säästät jopa -61%
Kultatukun hinta 29,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 59,00 - Säästö -60,68%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0170286 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 1,21 g |
| Pituus | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

