Sileä sormus halk.18mm lev.5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
31,20Säästät jopa -38%
Kultatukun hinta 39,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 50,00 - Säästö -37,60%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0167682 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KJ |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,32 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



