Kultaiset zirk. neliö korvakorut tapilla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Uudenveroiset, kunnostettuja. |
| Suosikki |
86,31Säästät jopa -51%
Kultatukun hinta 95,90 Säästät 10,00
Hinta uutena 176,00 - Säästö -50,96%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0167847 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,72 g |
| Pituus | 3,00 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

