Hopeinen litteä ranneketju 19,5mm lev. 4mm
Kaunis sädehtivä timanttileikattu ranneketju.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
26,40Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 33,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 59,00 - Säästö -55,25%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0165784 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | ARU |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,48 g |
| Pituus | 1,95 cm / 19,50 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
