Kultainen kihlasormus 19,75mm PJ v.-99
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0167210 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultaseppä Pertti Aittila |
| Valmistusvuosi | 1999 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,21 g |
| Halkaisija | 19,75 mm |
| Leveys | 3,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta


