Hopeinen Paimenpoika tarjoilulusikka
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kunnostettu, hyväkuntoinen. |
| Suosikki |
260,00Säästät jopa -67%
Kultatukun hinta 520,00 Säästät 50,00
Hinta uutena 790,00 - Säästö -67,09%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P0167774 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 62,14 g |
| Pituus | 22,80 cm / 228,00 mm |
| Leveys | 8,00 cm / 80,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

