Köynnöskuvioitu hopeasormus usko, toivo ja rakkaus -symbolilla 19mm
Sormuksessa köynnöskuviointi sekä keskellä usko, toivo ja rakkaus -symboli.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
18,40Säästät jopa -54%
Kultatukun hinta 23,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 40,00 - Säästö -54,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0166815 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KM |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,02 g |
| Halkaisija | 19,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


