Timantti tappikorvakorut
Mattapintaiset puolikaari korvakorut
Timantit 10 x 0,005ct
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostetut uudenveroiset! |
| Suosikki |
218,88Säästät jopa -37%
Kultatukun hinta 243,20 Säästät 10,00
Hinta uutena 345,00 - Säästö -36,56%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0168043 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | ATJ |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,90 g |
| Pituus | 1,21 cm / 12,07 mm |
| Leveys | 3,94 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



