Riipus vihreällä helmellä
Riipus vihreällä kivi helmellä v.1976
riipuslenkin koko 6mm x 4mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
52,65Säästät jopa -38%
Kultatukun hinta 58,50 Säästät 10,00
Hinta uutena 85,00 - Säästö -38,06%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0168104 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistusvuosi | 1976 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,45 g |
| Pituus | 6,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


