MIGNON hopeinen riipus
Riipulenkin sisähalk. 4 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu. |
| Suosikki |
74,16Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 92,70 Säästät 20,00
Hinta uutena 165,00 - Säästö -55,05%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0165224 |
| Tuoteryhmä | |
| Paino | 14,26 g |
| Pituus | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Leveys | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



