Ruotsalainen design rintakoru, hopea
Tyylikäs rintakoru, turvallinen lukko.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
45,60Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 57,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 114,00 - Säästö -60,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0140224 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Ruotsi |
| Paino | 8,30 g |
| Pituus | 4,50 cm / 45,00 mm |
| Leveys | 3,30 cm / 33,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

