Hopeinen Kalevala Koru Hannun Vaakuna -riipus
Hopeinen Kalevala Koru Hannun Vaakuna -riipus.
Kuntoluokka 5.Pituus: 2,8cm
Tuote nähtävissä Jyväskylän liikkeessä, kauppakeskus Forumin 3. kerros Matkavekan vieressä.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | 22-K02626 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru |
| Valmistusvuosi | 2004 |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 7,41 g |
| Pituus | 2,80 cm / 28,00 mm |
| Halkaisija | 2,80 cm / 28,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
Kysy tuotteesta

