Hopeinen huivisolki
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi, kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
39,20Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 49,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 99,00 - Säästö -60,40%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0168700 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Heimo-Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,43 g |
| Pituus | 4,40 cm / 44,00 mm |
| Leveys | 2,40 cm / 24,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

