Hopeinen sormus 18,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi, kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
22,40Säästät jopa -61%
Kultatukun hinta 28,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 58,00 - Säästö -61,38%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0168680 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | LD |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,45 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


