Hopeinen ketjusormus 20,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, kuin uusi |
| Suosikki |
40,00Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 50,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 99,00 - Säästö -59,60%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0168664 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KJ |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 6,84 g |
| Halkaisija | 20,50 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


