Korvanapit pallot
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 1 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
84,24Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 93,60 Säästät 10,00
Hinta uutena 156,00 - Säästö -46,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0168286 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,72 g |
| Pituus | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 1 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


