Kalevala Koru hela, kullattu pronssi
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0168394 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru |
| Paino | 3,22 g |
| Pituus | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta


