Hopeinen United Colors of Benetton zirk. riipus
Rippuslenkin sisämitta 2 x 2 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uudenveroinen. |
| Suosikki |
39,20Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 49,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 98,00 - Säästö -60,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0168779 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | United Colors of Benetton |
| Paino | 6,95 g |
| Pituus | 2,40 cm / 24,00 mm |
| Leveys | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


