Hopeinen sormus cz 16mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu,uudenveroinen |
| Suosikki |
31,20Säästät jopa -61%
Kultatukun hinta 39,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 80,00 - Säästö -61,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0168799 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | K.J. Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,35 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 5,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


