Kalevala korun Milleniumsormus 18mm XXXI XII MCMXCIX I I MM
XXXI XII MCMXCIX I I MM
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi, kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
63,20Säästät jopa -47%
Kultatukun hinta 79,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 120,00 - Säästö -47,33%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0168828 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,40 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


