Kultaiset Came-korvakorut
Pituus koukun kanssa
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoiset |
| Suosikki |
125,00Säästät jopa -43%
Hinta uutena 220,00 - Säästö -43,18%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0158539 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Heinolan kulta |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,95 g |
| Pituus | 2,20 cm / 22,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

