Kultaiset korvakorut tim.0,01ct
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoiset |
| Suosikki |
123,30Säästät jopa -48%
Kultatukun hinta 137,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 239,00 - Säästö -48,41%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0169511 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | NW |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,02 g |
| Pituus | 8,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

