Kultainen avain riipus
Riipuksen pituus lenkin kanssa18mm
Riipuslenkin sis.mitat; 4mm x 2mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
53,10Säästät jopa -38%
Kultatukun hinta 59,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 85,00 - Säästö -37,53%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0169594 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PIA |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,44 g |
| Pituus | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kirkkonummi |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



