Lumoava Taika korvakorut suunnittelija Eelis Aleksi
Lumoava Taika korun suunnittelun pohjaksi Eelis Aleksi otti kauniisti kaartuvan puun oksan. Hän lähti hahmottelemaan puuta, joka muodostuu ympyrän kaarista, ja lopputuloksena onkin taianomaisen harmoninen koru. Talvinen omenapuu on monelle tullut ensimmäisenä mieleen, ja kyllähän siinä paljon samaa on.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoiset |
| Suosikki |
71,20Säästät jopa -45%
Kultatukun hinta 89,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 129,00 - Säästö -44,81%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0169867 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lumoava |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,10 g |
| Pituus | 3,50 cm / 35,00 mm |
| Leveys | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

