Hopeinen helmiriipus
Riipuslenkin sisämitta 1,5x3,8mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
23,20Säästät jopa -54%
Kultatukun hinta 29,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 50,00 - Säästö -53,60%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0167681 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultasepät Salovaara |
| Paino | 2,21 g |
| Pituus | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Leveys | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

