Kalevala Sarvikuono solmionpidike
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
1 205,55Säästät jopa -45%
Kultatukun hinta 1 339,50 Säästät 10,00
Hinta uutena 2 200,00 - Säästö -45,20%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0167596 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala |
| Valmistusvuosi | 2004 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 10,89 g |
| Pituus | 5,00 mm |
| Leveys | 6,80 cm / 68,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


