Kirkaskivelliset koukkukorvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaavat! |
| Suosikki |
128,00Säästät jopa -42%
Hinta uutena 220,00 - Säästö -41,82%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0168377 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,00 g |
| Pituus | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

