Kalevala koru Elli rannerengas 1278 raidoilla 63mm
Kalevala Korun mallistoon tuotiin 1960-luvulla sarja kapeita pyöreitä rannerenkaita, jotka oli kuvioitu vanhoin koristeaihein. Renkaat nimettiin Elli-rannekoruiksi, kun osa niistä otettiin 2010-luvulla uustuotantoon.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
63,20Säästät jopa -45%
Kultatukun hinta 79,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 115,00 - Säästö -45,04%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | I0134636 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala koru |
| Valmistusvuosi | 1994 |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 8,14 g |
| Halkaisija | 6,30 cm / 63,00 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
