M kirjainriipus timantilla
Tim.0.005ct
Pituus lenkin kanssa 12mm, ja ilman lenkkiä 10mm.
Riipuslenkin sisähalkaisija 4mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
44,10Säästät jopa -37%
Kultatukun hinta 49,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 70,00 - Säästö -37,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0170459 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,36 g |
| Pituus | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 1,10 cm / 11,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



