Hopeinen iso Suomileijona riipus
Lenkin sisämitta: 4 x 10 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu. |
| Suosikki |
67,20Säästät jopa -52%
Kultatukun hinta 84,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 139,00 - Säästö -51,65%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0170520 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | 139 |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 12,82 g |
| Pituus | 4,50 cm / 45,00 mm |
| Leveys | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


