Rengaskorvakorut halk.13mm lev. 3.5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoiset. |
| Suosikki |
67,50Säästät jopa -44%
Kultatukun hinta 75,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 120,00 - Säästö -43,75%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0170547 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Airiston Kultaseppä Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,53 g |
| Halkaisija | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


