Kultainen venetsiaketju 42 cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
105,30Säästät jopa -55%
Kultatukun hinta 117,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 234,00 - Säästö -55,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0170603 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,90 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 0,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

