Sormus kivellä 17,5 22k
Sormus 22k Kirkkaalla kivellä Halkaisija 17,5
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
445,50Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 495,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 825,00 - Säästö -46,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0170543 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | ASJ |
| Pitoisuus | 916 |
| Paino | 2,10 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

