Korvanapit 2 x 0,04ct
Timanttikorvanapit timantit 2 x 0,04ct
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
233,10Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 259,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 435,00 - Säästö -46,41%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0170555 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,42 g |
| Pituus | 1,20 cm / 12,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


