Hopeinen panssariketju 37,5 cm
Perus panssariketju rengaslukolla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
19,20Säästät jopa -52%
Kultatukun hinta 24,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 40,00 - Säästö -52,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0155763 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,05 g |
| Pituus | 37,50 cm / 375,00 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


