Kultainen kaulaketju, papu 4.8mm 50cm
Tyylikäs ja ajaton papukaulaketju. Ketjussa on papukaijalukko.
Kunnostettu, uutta vastaava!
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
1 785,00Säästät jopa -29%
Hinta uutena 2 500,00 - Säästö -28,60%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0170465 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | SKT |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 14,49 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 4,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

