Kultaiset rengaskorvakorut, flakka 5mm halk.21mm
Flakka rengaskorvakorut sarana kiinnityksellä. Korvarenkaiden ulkohalkaisija on 21mm.
Kunnostettu, uutta vastaava!
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
380,00Säästät jopa -28%
Hinta uutena 530,00 - Säästö -28,30%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0170468 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,04 g |
| Halkaisija | 2,10 cm / 21,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

